CaD new era
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CaD new era

BRAVE CHAOS AND DESTRUCTION'S WARRIORS PRESENT:
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Sevendust apply

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
dredy




Брой мнения : 3
Join date : 09.07.2011

Sevendust apply Empty
ПисанеЗаглавие: Sevendust apply   Sevendust apply EmptyСъб Юли 09, 2011 12:49 am

Здравейте : ) Пожелах да се присъединя към гилдията, но в Apply Form не ми позволяваше да пиша, та затова пиша тук. Казвам се Глория. На 19 години съм. Пишейки този пост, трябва да знаете, че приятеля ми също играе с този герой. Той се казва Калоян и е на 20 години. И двамата играем WoW още от преди WOTLK. Той дори е започнал на версия 1.12, а аз - 2.1.3 Предишните сървъри в които съм играла - keate, Blizzard- Xavius, wowlegion, пак Xavius, molten и сега тук- в Dragonfire. Неговите сървъри не ги знам кои са... : ) И двамата претендираме, че знаем много за играта и често изпадаме в конфликти : ) Както и да е. Не знам какво повече да ви кажа за нас... От време на време живеем с него заедно. В смисъл, че аз ходя у тях или той вкъщи. Аз на 14ти обаче заминавам да уча медицина в Италия, така че сигурно ще престана да играя WoW : ( Не знам кога пак ще имам възможност да играя, но той ще си е в България... Така че няма проблем (мисля...) И така : )
Аа, героя ни е 5.240 Gear Score с PVP предмети е Smile Не ни взимат много по райдове, а RDF-тата само ги лефтват и само се нервим Smile Та затова само BattleGrounds играем Smile Ако има нещо, което да пропускам-с радост ще отговоря : )
Върнете се в началото Go down
Ultrass_92
Member



Брой мнения : 62
Join date : 31.05.2011

Sevendust apply Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sevendust apply   Sevendust apply EmptyСъб Юли 09, 2011 9:37 am

ИМА СИ ПРАВИЛА ЗА КАНДИДАТУРИТЕ ! НЕ!!
Върнете се в началото Go down
Heavenhell
Bot
Heavenhell


Брой мнения : 23
Join date : 30.05.2011
Age : 30
Местожителство : Ихтиман

Sevendust apply Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sevendust apply   Sevendust apply EmptyСъб Юли 09, 2011 12:24 pm

Както Краско е споменал - има правила. Второ сподели твърде много неща , които нас лично не ни интересуват. Трето самo с това "Пожелах да се присъединя" няма да ти е достатъчно. Четвърто тази смяна на притежателя на героя също е голям минус. Въобще цялата "кандидатура" е един голям минус , че и на всичкото отгоре само PvP.. Голямо НЕ от мен. Единствения шанс , според мен , който имаш е да се напише правилно кандидатурата със съответните въпроси , написани от човека който наистина ще играе с героя и тогава вече могат да се правят някакви преценки.
Върнете се в началото Go down
Sadeye
Admin
Sadeye


Брой мнения : 116
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Бургас

Sevendust apply Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sevendust apply   Sevendust apply EmptyСъб Юли 09, 2011 6:40 pm

Тази тема ще я заключа. Ако бяхте се поогледали малко във форума, щяхте да забележите и правилата, и това как се пише кандидатура. Момчетата са се изказали красноречиво.
Върнете се в началото Go down
https://cadguild.forum.st
Sponsored content





Sevendust apply Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sevendust apply   Sevendust apply Empty

Върнете се в началото Go down
 
Sevendust apply
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
CaD new era :: Become CaD :: Rogue-
Идете на: