CaD new era
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CaD new era

BRAVE CHAOS AND DESTRUCTION'S WARRIORS PRESENT:
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кандидатура на Nreth

Go down 
+5
Ultrass_92
Doomshroom
Sadeye
Influenza
Georgi
9 posters
АвторСъобщение
Georgi




Брой мнения : 1
Join date : 29.07.2011

Кандидатура на Nreth Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатура на Nreth   Кандидатура на Nreth EmptyПет Юли 29, 2011 1:45 pm

1: Име на героя, клас и специалността с която кандидатствате.
Nreth-Combat Rogue

2: На колко години сте, от къде сте и вашето име
Казвам се Георги,на 17 години,от Добрич

3: Защо избрахте CaD, от кой предишен гилд идвате?
Преди играх в Necropolis,а след затварянето му съм бил съответно в ''Party In Da Morgue'' и ''Power of the Dragons''.Избрах CAD по препоръка на мой приятел,с когото играх в Necropolis.Именно той ми даде идеята да кандидатствам тук и затова реших да опитам.

4: Played time с този герой.
Година и половина

5: Имате ли алт герои? Ако да - кои са:
Герой - Специализация
Shamankoto-80 lvl Enh Shaman

6: Професии, Gear Score (GS) и имате ли Off Gear - какви са те?
Професии-Mining-159 и Engineering-194 ГС-5.8,нямам Off Gear

7: Какво значи за вас "ще има гилд райд"?(подготовка)?
Че трябва да съм online в определения час и да се стремя да правя max dps.

8: Колко са важни за Вас, итемите от инстанциите?-Важни са,но за мен лично по-важно е удоволствието от играта.

9: Колко пъти на седмица може да посещавате Guild Raid?
Не мога да отговоря с точност,но се стремя винаги когато мога да съм на разположение и да помагам на гилда.Ако ми се наложи да отсъствам за по-дълго време и нямам възможност да играя,ще уведомя предварително някого от гилда.

10: Знаете ли какво е TS(team speak) и позлвате ли тази програма (за нас е важно, само така комуникирме по време на ГР)?Знам какво представлява програмата,но никога преди не съм я ползвал

11: В напрегната ситуация по време на гилд райд или спор в гилда, можете ли да запазите самообладание? (имаме ярки личности в гилда и отговорът ви ние важен Smile ) По принцип играя wow за удоволствие и подобни спорове не ме изкарват от равновесие.

12: Добре ще е да сложите и линк към арморито или скрийн на героя ви, със статусите на главната специалност.
http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Nreth
Върнете се в началото Go down
Influenza
Member
Influenza


Брой мнения : 77
Join date : 30.05.2011
Age : 35
Местожителство : Пловдив

Кандидатура на Nreth Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Nreth   Кандидатура на Nreth EmptyПет Юли 29, 2011 3:12 pm

От мен да , в дефицит на роугове сме.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/?ref=home
Sadeye
Admin
Sadeye


Брой мнения : 116
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Бургас

Кандидатура на Nreth Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Nreth   Кандидатура на Nreth EmptyПет Юли 29, 2011 3:17 pm

Явно ще си менкаме герои с този гилд, но нямам нищо напротив cheers .
Стига да си редовен, си добре дошъл Smile.
Върнете се в началото Go down
https://cadguild.forum.st
Doomshroom
Member
Doomshroom


Брой мнения : 70
Join date : 30.05.2011
Age : 29
Местожителство : Варнево

Кандидатура на Nreth Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Nreth   Кандидатура на Nreth EmptyПет Юли 29, 2011 3:44 pm

комбат не знам дали имаме. Аз съм за.
Върнете се в началото Go down
Ultrass_92
Member



Брой мнения : 62
Join date : 31.05.2011

Кандидатура на Nreth Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Nreth   Кандидатура на Nreth EmptyПет Юли 29, 2011 6:04 pm

Като вземеш пве брейсъра от ПОС Хироик ще имаш моето да
Върнете се в началото Go down
Doomshroom
Member
Doomshroom


Брой мнения : 70
Join date : 30.05.2011
Age : 29
Местожителство : Варнево

Кандидатура на Nreth Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Nreth   Кандидатура на Nreth EmptyСъб Юли 30, 2011 5:39 am

Ultrass_92 написа:
Като вземеш пве брейсъра от ПОС Хироик ще имаш моето да
за "адаша ти" шаман с пвп нек без претенций казваш да?
Върнете се в началото Go down
Sadeye
Admin
Sadeye


Брой мнения : 116
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Бургас

Кандидатура на Nreth Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Nreth   Кандидатура на Nreth EmptyСъб Юли 30, 2011 7:52 am

Не спорете. Беше с нас на ицц 10, но малко рефлексите куцаха и дпс- а му е далеч по Аполо, но пък ако е редовен и изпълнителен,всичко е поправимо. Nreth, ти какво ще кажеш сам за снощи и по принцип?
Върнете се в началото Go down
https://cadguild.forum.st
Noviqt
Member
Noviqt


Брой мнения : 58
Join date : 31.05.2011
Age : 28
Местожителство : Бургас

Кандидатура на Nreth Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Nreth   Кандидатура на Nreth EmptyСъб Юли 30, 2011 4:36 pm

Не си hit capped (за poison) и талантите ти не са добре. 319 хит, ти е капа за отрови, а combat, без killing spree, с точка във vigor и без такива в 2-та imrowe на отрови отдолу? Smile Smile ..., можеш повече. Ако искаш и имаш време ме намери някой ден в играта - Noviqt/Onsky ми са героите. Бих ти помогнал да научиш тънкостите му или направо прочети темата, която съм писал по горе в DPS discussions форума.

Имам едно въпросче - колко ДПС правиш средно на dummy?
Върнете се в началото Go down
Jestia
Bot
Jestia


Брой мнения : 21
Join date : 03.07.2011

Кандидатура на Nreth Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Nreth   Кандидатура на Nreth EmptyСъб Юли 30, 2011 9:48 pm

Нов билда сам му го правил аз и признавам че не разбирам много от пве роуг но сам го копирал от доста скилнат играч и нрет беше един от малкото във некро дето стигаха над 12к дпс, и съм сигорен че това което си му го предложил вече го е направил, защото винаги се вслушва в съветите... За една седмица се научи да играе от 2к дпс до 12к дпс : ), и може още много : ).
Върнете се в началото Go down
Noviqt
Member
Noviqt


Брой мнения : 58
Join date : 31.05.2011
Age : 28
Местожителство : Бургас

Кандидатура на Nreth Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Nreth   Кандидатура на Nreth EmptyНед Юли 31, 2011 5:45 am

Нелогичен е билда, да не говорим, че наистина добър играч такъв билд няма да сглоби. Относно това, че се учи
бързо - супер, искам само да видя на dummy, как се държи...
Върнете се в началото Go down
Jestia
Bot
Jestia


Брой мнения : 21
Join date : 03.07.2011

Кандидатура на Nreth Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Nreth   Кандидатура на Nreth EmptyНед Юли 31, 2011 11:30 am

Ами копирах го от роуг във 4вендета дето правеше 20к дпс о.0 според мене си е скил това : ). Но с тебе няма да споря, все пак играя само пвп роуг пве не разбирам, особено комбат.
Върнете се в началото Go down
Noviqt
Member
Noviqt


Брой мнения : 58
Join date : 31.05.2011
Age : 28
Местожителство : Бургас

Кандидатура на Nreth Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Nreth   Кандидатура на Nreth EmptyНед Юли 31, 2011 6:40 pm

Guildszone e на светлинни години пред 4vendeta. Не обръщай внимание на работите там. Давам ти прост пример за фрапираща разлика с нормалния ДМГ (доста е повишен там)
Warlock - 5100 gs 2700 spell power PvP spec = 17k Chaos bolt, на таргет без прокове, без CoE, self buffed...
Върнете се в началото Go down
Jestia
Bot
Jestia


Брой мнения : 21
Join date : 03.07.2011

Кандидатура на Nreth Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Nreth   Кандидатура на Nreth EmptyНед Юли 31, 2011 8:20 pm

Може Smile, но все пак там поне имат босовете от икк всички и WG, а най ме дразни това че на фокуника талантите си работят когато си искат : (, фаиър прави някви невиждани дотове... но сменихме темата... Казвам само че Нрет дори и да не прави кой знае какъв дмг нека аполо или някой друг роуг да му убесни това онова и ще видите колко бързо ще му скочи дпс Smile. Спирам да спамя темата аз Smile
Върнете се в началото Go down
Burgus

Burgus


Брой мнения : 8
Join date : 02.08.2011
Age : 38
Местожителство : Burgas

Кандидатура на Nreth Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Nreth   Кандидатура на Nreth EmptyВто Авг 30, 2011 5:11 am

http://wow335.gamestool.net/roguet.php?30530010530000000000000000002520520002050152231005012510000000000000000000000000000

Брат това е твоя Combat Build.. Играя рогуе от няколко години и повярвай ми знам какво да правя. Този додге е безмислен дето го беше качил... с импроивед спринт можеш да избягаш доста неприятна ситуация. Успех.
Върнете се в началото Go down
Paratox

Paratox


Брой мнения : 12
Join date : 30.05.2011
Age : 28
Местожителство : Sofia

Кандидатура на Nreth Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Nreth   Кандидатура на Nreth EmptyВто Авг 30, 2011 7:09 am

Burgus този Додж кадето го е качил също дава и 10% Хейст което е доста важно за Combat Rogue от мен ДА имаме само 1 такъв поне до колкото знам.
Върнете се в началото Go down
https://cadguild.forum.st
Doomshroom
Member
Doomshroom


Брой мнения : 70
Join date : 30.05.2011
Age : 29
Местожителство : Варнево

Кандидатура на Nreth Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Nreth   Кандидатура на Nreth EmptyВто Авг 30, 2011 11:35 am

щото само ние седим тука да спамим lol!
Върнете се в началото Go down
Burgus

Burgus


Брой мнения : 8
Join date : 02.08.2011
Age : 38
Местожителство : Burgas

Кандидатура на Nreth Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Nreth   Кандидатура на Nreth EmptyСря Авг 31, 2011 8:30 am

това е ново въведение явно.. аз бяхс прял да играя рогуе известно време... но може и да се направи и с додге без проблем

Цитат :
да идва от кога чака момчето... А и да кажа само нещичко защо хора с ранк мембър дават оценки?

Защото никъде не ми е забранено в правилата! А пък и не смятам, че когато давам оценка вредя на някой. Да питам защо във всяка тема се заяждаш с хората... Тааа нямаш ли си друго занимание?
Върнете се в началото Go down
Ultrass_92
Member



Брой мнения : 62
Join date : 31.05.2011

Кандидатура на Nreth Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Nreth   Кандидатура на Nreth EmptyСря Авг 31, 2011 9:09 am

Близко до акъла е да се сетиш че не е позволено
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кандидатура на Nreth Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Nreth   Кандидатура на Nreth Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кандидатура на Nreth
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кандидатура
» кандидатура
» Кандидатура :)
» Кандидатура на Agrum
» Кандидатура Na Nolifera

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
CaD new era :: Become CaD :: Rogue-
Идете на: