CaD new era
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CaD new era

BRAVE CHAOS AND DESTRUCTION'S WARRIORS PRESENT:
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кандидатура Mathicus

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
mathicus




Брой мнения : 1
Join date : 13.08.2011

Кандидатура Mathicus Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатура Mathicus   Кандидатура Mathicus EmptyСъб Авг 13, 2011 3:39 pm

1: Име на героя, клас и специалността с която кандидатствате.Mathicus.holy

2: На колко години сте, от къде сте и вашето име? 16 Белица казваи те ми Mathicus

3: Защо избрахте CaD, от кой предишен гилд идвате? Защото сте организирани и много бих желал да стана един от вас .идвам от Grave Diggers

4: Played time с този герой.57 дни инак 2 години с паладин

5: Имате ли алт герои? Ако да - кои са:имам warlock-buridemon hunter-skynnyman-warr-amfetaminche-shaman purviqt
Герой - Специализация warlock demonlogy hunter MM Warr Fury Shaman Resto.Ele

6: Професии, Gear Set (GS) и имате ли Off Gear - какви са те? Enchanting 450 Blacksmith 420. 5.700 Gs Holy пве.офф геар са ми Protection Retrybution

7: Какво значи за вас "ще има гилд райд"?(подготовка)? за мен значи 20 Минути по рано.да сам в TS то да сам приготвил Talents flask и 500 Reagents

8: Колко за важни за Вас, итемите от инстанциите?Важни са дотолкова - доколкото да помагам на гилдията за успешни рейдове.

9: Колко пъти на седмица може да посещавате Guild Raid?-всеки ден

10: Знаете ли какво е TS(team speak) и позлвате ли тази програма (за нас е важно, само така комуникирме по време на ГР)? ДА знам какво е теам спиик и знам как се използва

11: В напрегната ситуация по време на гилд райд или спор в гилда, можете ли да запазите самообладание? (имаме ярки личности в гилда и отговорът ви ние важен Smile )Избягвам споровете, рядко заемам страна и съм спокоен

12: Добре ще е да сложите и линк към арморито или скрийн на героя ви, със статусите на главната специалност.нямам снимка
Върнете се в началото Go down
Ultrass_92
Member



Брой мнения : 62
Join date : 31.05.2011

Кандидатура Mathicus Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура Mathicus   Кандидатура Mathicus EmptyСъб Авг 13, 2011 3:45 pm

не
Върнете се в началото Go down
Sadeye
Admin
Sadeye


Брой мнения : 116
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Бургас

Кандидатура Mathicus Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура Mathicus   Кандидатура Mathicus EmptyСъб Авг 13, 2011 9:01 pm

http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Mathicus
Имаш да не броя колко ПВП итема...
Прочети ни правилата и ВИЖ, че не приемаме ПВП.
Върнете се в началото Go down
https://cadguild.forum.st
Newmaster
Bot
Newmaster


Брой мнения : 21
Join date : 31.05.2011
Age : 29
Местожителство : Varna

Кандидатура Mathicus Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура Mathicus   Кандидатура Mathicus EmptyНед Авг 14, 2011 7:34 pm

Не
Върнете се в началото Go down
Paratox

Paratox


Брой мнения : 12
Join date : 30.05.2011
Age : 29
Местожителство : Sofia

Кандидатура Mathicus Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура Mathicus   Кандидатура Mathicus EmptyЧет Авг 18, 2011 12:45 am

He! Пича е точен играл съм с него, но докато не си смени ПВП итемите съм с отрицателен отговор опитай пак след като смениш ПВП сета. Smile Успех!
Върнете се в началото Go down
https://cadguild.forum.st
Sponsored content





Кандидатура Mathicus Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура Mathicus   Кандидатура Mathicus Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кандидатура Mathicus
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кандидатура
» кандидатура
» Кандидатура :)
» Кандидатура на Slayerform
» Кандидатура на Bereal

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
CaD new era :: Become CaD :: Paladin-
Идете на: