CaD new era
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CaD new era

BRAVE CHAOS AND DESTRUCTION'S WARRIORS PRESENT:
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кандидатура Soundlyawake

Go down 
+2
Sadeye
Soundlyawake
6 posters
АвторСъобщение
Soundlyawake

Soundlyawake


Брой мнения : 1
Join date : 05.06.2011

Кандидатура Soundlyawake  Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатура Soundlyawake    Кандидатура Soundlyawake  EmptyНед Юни 05, 2011 8:37 am

1: Име на героя, клас и специалността с която кандидатствате.
-Soundlyawake , Fury warrior.

2: На колко години сте, от къде сте и вашето име?
На 16 години съм от град Петрич и се казвам Божидар.

3: Защо избрахте CaD, от кой предишен гилд идвате?
Избрах КаД, защото е една от наѝ- добрите гилдиѝ в ДФ , мога дори да кажа и наѝ-добрата!
Идвам от The Unforgiven , бях изгонен поради това че бях спрял с wow за 2 месеца бях предопредил че няма да влизам , но въпреки това ме изгониха.Но наѝ-важното е , че вече ще съм отново редовен и ще посещавам раѝдовете.

4: Played time с този герой.
25 days.

5: Имате ли алт герои? Ако да - кои са:
Герой - Специализация
Imevil - Combat Rogue

6: Професии, Gear Score (GS) и имате ли Off Gear - какви са те?
Enginering i Jewelcrafting Gearscore : 5830 pve dps.

7: Какво значи за вас "ще има гилд райд"?(подготовка)?
Да Съм Онлаѝн 15 минути преди започването на раѝда и да си осигуря времето за раѝда , за да може да го довърша тоест да не се налага да ставам по време на раѝда.

8: Колко за важни за Вас, итемите от инстанциите?
Не са усобено важни , се ми е тая рано или късно ще ги взема . Дали на първия или на петия раѝд не ме интересува.

9: Колко пъти на седмица може да посещавате Guild Raid?-Всеки раѝд мога да посещавам.
10: Знаете ли какво е TS(team speak) и позлвате ли тази програма (за нас е важно, само така комуникирме по време на ГР)?Да знам какво е ТС , дори го имам инсталиран.

11: В напрегната ситуация по време на гилд райд или спор в гилда, можете ли да запазите самообладание? (имаме ярки личности в гилда и отговорът ви ние важен Smile ) Да мога , не ми прави голямо впечатление.

12: Добре ще е да сложите и линк към арморито или скрийн на героя ви, със статусите на главната специалност.
http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Soundlyawake
Надявам се да ме одобрите.
Basketball
Върнете се в началото Go down
Sadeye
Admin
Sadeye


Брой мнения : 116
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Бургас

Кандидатура Soundlyawake  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура Soundlyawake    Кандидатура Soundlyawake  EmptyНед Юни 05, 2011 9:00 am

Значи...
Имаме 10тина война в гилда, принципно са ни предостатъчни и доста добри, така че ще трябва да се доказваш king . Знам кой ти даде форума и имайки го в предвид, ако знам, че би бил редовен, а и ДПС-а ти е подобаващ за нашия гилд, можем да опитаме да порайдваш с нас. Ако не се получи Smile, всеки по живо по здраво.
Върнете се в началото Go down
https://cadguild.forum.st
Newmaster
Bot
Newmaster


Брой мнения : 21
Join date : 31.05.2011
Age : 29
Местожителство : Varna

Кандидатура Soundlyawake  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура Soundlyawake    Кандидатура Soundlyawake  EmptyНед Юни 05, 2011 9:53 am

Sadeye написа:
Значи...
Имаме 10тина война в гилда, принципно са ни предостатъчни и доста добри, така че ще трябва да се доказваш king . Знам кой ти даде форума и имайки го в предвид, ако знам, че би бил редовен, а и ДПС-а ти е подобаващ за нашия гилд, можем да опитаме да порайдваш с нас. Ако не се получи Smile, всеки по живо по здраво.
+1
Върнете се в началото Go down
Influenza
Member
Influenza


Брой мнения : 77
Join date : 30.05.2011
Age : 36
Местожителство : Пловдив

Кандидатура Soundlyawake  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура Soundlyawake    Кандидатура Soundlyawake  EmptyНед Юни 05, 2011 2:09 pm

++1
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/?ref=home
Ultrass_92
Member



Брой мнения : 62
Join date : 31.05.2011

Кандидатура Soundlyawake  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура Soundlyawake    Кандидатура Soundlyawake  EmptyПон Юни 06, 2011 3:19 pm

Против. Причината според мен е че всеки сега ще иска да си взема Shadowmourne тоест ще влезе в гуилда за шардовете
Върнете се в началото Go down
Nightenrage
Bot
Nightenrage


Брой мнения : 29
Join date : 30.05.2011
Age : 31
Местожителство : varna

Кандидатура Soundlyawake  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура Soundlyawake    Кандидатура Soundlyawake  EmptyПон Юни 06, 2011 4:42 pm

+1 za bat Ultrass
sry pi4 ama slab gear... NE
Върнете се в началото Go down
Newmaster
Bot
Newmaster


Брой мнения : 21
Join date : 31.05.2011
Age : 29
Местожителство : Varna

Кандидатура Soundlyawake  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура Soundlyawake    Кандидатура Soundlyawake  EmptyПон Юни 06, 2011 6:21 pm

сори пич ама след като ДФ ни изненада съм +1 за комента на Ултрасс Wink
Върнете се в началото Go down
Influenza
Member
Influenza


Брой мнения : 77
Join date : 30.05.2011
Age : 36
Местожителство : Пловдив

Кандидатура Soundlyawake  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура Soundlyawake    Кандидатура Soundlyawake  EmptyВто Юни 07, 2011 12:00 pm

Sry, щом колегите така са решили Smile няма да е сега съжалявам Smile заключвам темата. Успех Smile
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/?ref=home
Sponsored content





Кандидатура Soundlyawake  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура Soundlyawake    Кандидатура Soundlyawake  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кандидатура Soundlyawake
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кандидатура
» кандидатура
» Кандидатура :)
» Кандидатура - Entwinesess
» Кандидатура на Uncapable

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
CaD new era :: Become CaD :: Warrior-
Идете на: