CaD new era
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CaD new era

BRAVE CHAOS AND DESTRUCTION'S WARRIORS PRESENT:
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Shadeingrey

Go down 
+4
Ultrass_92
Tiberia
Influenza
Shadeingrey
8 posters
АвторСъобщение
Shadeingrey

Shadeingrey


Брой мнения : 3
Join date : 06.06.2011
Age : 34
Местожителство : Пловдив

Shadeingrey Empty
ПисанеЗаглавие: Shadeingrey   Shadeingrey EmptyПон Юни 06, 2011 12:57 pm

1: Име на героя, клас и специалността с която кандидатствате.>Shadeingrey, priest, Holy

2: На колко години сте, от къде сте и вашето име?>21 години, от Хасково, живея в Пловдив, името ми е Васко, но ми викат Вако

3: Защо избрахте CaD, от кой предишен гилд идвате?>ох от къде да започна.. в началото когато мърслес си дигна героя заедно с няколко мои приятели и основаха кад аз бях малко зад тях с дигането, като дигнах и аз влезнах в кад.. там се задържах бая време, после почнаха някакви дрезги и глупости половината излефкаха , аз спрях да влизам в лол.. после пак минах през уан мен арми но се отчаях от живота като ги видях.. пак се върнах в кад, пак спрях да играя лол.. после бях малко в нърфд, не беше лош гилд но не можех винаги да ходя на гилд рейдове и ме махнаха..после пак в кад, но лятото отидох на морето да бачкам за 3 месецаи бях кикнат.. като се върнах по играх малко но дф ми омръзна и се преместих в друг сървър.. но сега и там стана скучно и се върнах тука.. смених си хънтъра на поп и да видим сега какво ще стане...дълга и широка

4: Played time с този герой.>има няма месец, но съквартиранката ми показа тънкостите на това животно

5: Имате ли алт герои? Ако да - кои са:>
Deathsworn DK

6: Професии, Gear Set (GS) и имате ли Off Gear - какви са те?>енчантър и шивач, броня от ток , другото е от икк, оф гиър имам някое друго айтъмче за шадол и пвп сет

7: Какво значи за вас "ще има гилд райд"?(подготовка)?>ми като за начало да съм там на време, да се сдобия с всичко необходимо за райда(то било колби, храна и тем подобни)да изгледам някое друго клипче как се бият босовете в инстанцията ако не знам.. да се запася с цигари и кафе и напред към мелето.

8: Колко за важни за Вас, итемите от инстанциите?>аз съм хеал,въпроса тука е колко съм нужен като такъв, за да бъде преценено дали ми трябва даден айтъм или е по добре да го вземе някой друг.. все пак говорим за общото благо и шанса за успех на рейда,не за индивидуални желания.

9: Колко пъти на седмица може да посещавате Guild Raid?>аз работя, това зависи от смените ми, но принципно съм първа смяна, така че предполагам поне 5 дена в седмицата.

10: Знаете ли какво е TS(team speak) и позлвате ли тази програма (за нас е важно, само така комуникирме по време на ГР)?> знам за програмата, но не съм я ползвал, саквартиранката ми я ползва, и ми е особено забавна когато джаст говори.. ех този човек е създаден за футболен коментатор king

11: В напрегната ситуация по време на гилд райд или спор в гилда, можете ли да запазите самообладание? (имаме ярки личности в гилда и отговорът ви ние важен >в такива ситуации въобще не смятам да се замесвам,не съм бил достатъчно време в гилда, нито пък съм голям разбирач на лол за да давам мнене.. има си хора за това

12: Добре ще е да сложите и линк към арморито или скрийн на героя ви, със статусите на главната специалност.

Shadeingrey Wowscrnshot060611155331


Последната промяна е направена от Shadeingrey на Пон Юни 06, 2011 1:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Influenza
Member
Influenza


Брой мнения : 77
Join date : 30.05.2011
Age : 36
Местожителство : Пловдив

Shadeingrey Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shadeingrey   Shadeingrey EmptyПон Юни 06, 2011 1:08 pm

От мен имаш ДА с дефицит на Холи попове сме.
Гиара ти е добър, талантите ти ги видях също са добри.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/?ref=home
Tiberia

Tiberia


Брой мнения : 5
Join date : 30.05.2011
Age : 32
Местожителство : Рудозем

Shadeingrey Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shadeingrey   Shadeingrey EmptyПон Юни 06, 2011 3:06 pm

да и от мен
Върнете се в началото Go down
Ultrass_92
Member



Брой мнения : 62
Join date : 31.05.2011

Shadeingrey Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shadeingrey   Shadeingrey EmptyПон Юни 06, 2011 3:16 pm

Дай 13 абисала и ти казвам ДА Very Happy ...


+1
Върнете се в началото Go down
Nightenrage
Bot
Nightenrage


Брой мнения : 29
Join date : 30.05.2011
Age : 31
Местожителство : varna

Shadeingrey Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shadeingrey   Shadeingrey EmptyПон Юни 06, 2011 5:19 pm

eto 4ovek s interesno minalo : P btw i sega ima kavgi i karanici v guilda ..takaaa az kazvam DA na Vako ako obeshtae da ne smenq servera i da ne lefne ako ne polychi item bounce zashtoto sme imali podobni igrachi
Върнете се в началото Go down
Newmaster
Bot
Newmaster


Брой мнения : 21
Join date : 31.05.2011
Age : 29
Местожителство : Varna

Shadeingrey Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shadeingrey   Shadeingrey EmptyПон Юни 06, 2011 6:09 pm

от мен имаш ДА bounce
Върнете се в началото Go down
goodlikedmg

goodlikedmg


Брой мнения : 2
Join date : 31.05.2011
Age : 29
Местожителство : Burgazumcity

Shadeingrey Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shadeingrey   Shadeingrey EmptyПон Юни 06, 2011 6:17 pm

И от мене да може да ме замести Smile
Върнете се в началото Go down
Sadeye
Admin
Sadeye


Брой мнения : 116
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Бургас

Shadeingrey Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shadeingrey   Shadeingrey EmptyПон Юни 06, 2011 6:33 pm

Ще те поканим при нас, да поиграем, то ще си проличи Smile.

Ключ.
Върнете се в началото Go down
https://cadguild.forum.st
Sponsored content





Shadeingrey Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shadeingrey   Shadeingrey Empty

Върнете се в началото Go down
 
Shadeingrey
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
CaD new era :: Become CaD :: Priest-
Идете на: