CaD new era
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CaD new era

BRAVE CHAOS AND DESTRUCTION'S WARRIORS PRESENT:
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Okay, нов опит :Р

Go down 
+3
Heavenhell
Influenza
dredy
7 posters
АвторСъобщение
dredy




Брой мнения : 3
Join date : 09.07.2011

Okay, нов опит :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Okay, нов опит :Р   Okay, нов опит :Р EmptyСъб Юли 09, 2011 9:12 pm

Здравейте! : ) Прочетох правилата за райдване, запознах се и с изискванията ви (основните поне ги разбрах Wink )
Ясно ми е, че не желаете да се заяждам и игнорирам с хора от гилдията. За предпочитане е да спазвам добрия тон и да помагам (с каквото мога и когато мога). Разгледах и една примерна кандидатура, за да знам какво ви вълнува горе долу... Та, ето един втори опит от мен : )


1: Име на героя, клас и специалността с която кандидатствате.
-Sevendust, belf female rogue, subtlety / mutilate (Assassination за PVE, subtlety за PVP), въпреки че май е доста reduce-нат демиджа на Envenom. При евентуална покана от вас в гилдията, ще се науча и на combat, ако е нужно(всеки разправя, че то било по-доброто DPS)

2: На колко години сте, от къде сте и вашето име?
-На 21 ще стана след 2 месеца. Калоян, от Ловеч съм, но уча и живея в София. (Засега...)

3: Защо избрахте CaD, от кой предишен гилд идвате?
-Torona ме покани. Играя тук от близо 2-3 седмици.

4: Played time с този герой.
- В Dragonfire играя от скоро. Но по принцип имам опит с роуга от версия 1.12 насам.

5: Имате ли алт герои? Ако да - кои са:
Герой - Специализация
-Нямам алтове.

6: Професии, Gear Score (GS) и имате ли Off Gear - какви са те?
-Mining+Engineering (и двете по на 450), но скоро ще зарежа mininga и ще взема Tailoring, за да се възползвам от имбавия енчант на cloak-a Razz
-5288 GS, с пвп предмети и 2-3 PVE. Не съм бил в хубава гилдия, която да райдва и така нататък. Все с рандоми съм ходил по РДФ-та, ама ... огромна част от тях са неуспешни. Тук Евентуално ще има някаква разлика. С тази цел и кандидатствам сега.

7: Какво значи за вас "ще има гилд райд"?(подготовка)?
-Щом ще има гилд райд и евентуално съм поканен за него, 10на минути преди самият старт трябва да имам в торбите си Flask of Endless Rage (+180 AP), някаква храна от cooking за AP или друг бонус, който не ми достига. А да... И да ви чакам на Summon Stone-a, за да summon-вам.

8: Колко за важни за Вас, итемите от инстанциите?
-Този въпрос е нож с 2 остриета. Разбира се, че са важни предметите от инстанциите. С предмети от професии ли ще се разхождаме?! : ) Не, няма да плача за предмет ако не го спечеля след честен roll. Стига разбира се този, който го е спечелил да има по-хубав и да го е roll-нал, просто защото евентуално някога може би ще го носи... Чувствам се прецакан в такива моменти честно казано. А и дори да се случи, пиша на whisper на човека, който го е спечелил. Ако не друго, то поне съм научил, че хората имат различен стил на игра от мен и понякога си имат причина да roll итема, който и на мен ми е нужен.

9: Колко пъти на седмица може да посещавате Guild Raid?
-Юли ми е свободен целия. През август майка ми се прибира от Гърция и няма начин, ще си ида на Ловеч при нея. След август и нататък ще го видя как ще е.

10: Знаете ли какво е TS(team speak) и позлвате ли тази програма (за нас е важно, само така комуникирме по време на ГР)?
-Имам Team Speaker и горе долу мога да работя с него. Ако изпитам затруднение с него някой път, надявам се да има кой да ми помогне, нали? : )

11: В напрегната ситуация по време на гилд райд или спор в гилда, можете ли да запазите самообладание? (имаме ярки личности в гилда и отговорът ви ние важен Smile )
-Зависи от ситуацията. Зависи от темата и хората, които са засегнати... От много неща зависи. Избухлив съм по принцип, но рядко започвам пръв конфликта. А и също бързо ми минава. Умея да се извинявам, когато съм сгрешил. Нали затова сме хора, а не животни. Трябва да умеем да се разбираме и да обсъждаме проблемите и дразгите по между си, за да намерим общ език и да няма постоянни караници по един и същ въпрос.

12: Добре ще е да сложите и линк към арморито или скрийн на героя ви, със статусите на главната специалност.
- http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Sevendust ето я красавицата ми. : )

Търпя на критики и дори да ми кажете за втори път - НЕ, няма да се обидя. Благодаря за отделеното време на онези, които все пак четат поста. Приятна игра на всички! : )
Върнете се в началото Go down
Influenza
Member
Influenza


Брой мнения : 77
Join date : 30.05.2011
Age : 36
Местожителство : Пловдив

Okay, нов опит :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Okay, нов опит :Р   Okay, нов опит :Р EmptyСъб Юли 09, 2011 9:51 pm

Кандидатурата ти е хубава, повече от подробна е, дори излишно подробна, но е приятна за четене. Гиарът ти е доста слабичък, да не говорим че си ПвП... а ние все пак сме ПвЕ гилд... аз съм склонна да ти дам ДА, обаче, поради няколко основни фактора :
1. Нямаме много роугове в гилда;
2. Можем да си позволим да те облечем, ако преценим че инвестицията си заслужава, поради факта че 2/3 от итемите които ще ти трябват така или иначе се дизенчантват.
Преценката обаче дали ''ставаш'' или не, предпочитам да оставя на колегите роугове, единственото което предлагам за случая е ... да те пробват на някой рейд... ясно е че ще си зле с ДПС-то, но аз смятам че един играч може да се прецени и по други критерии - ротация, таланти etc..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/?ref=home
Heavenhell
Bot
Heavenhell


Брой мнения : 23
Join date : 30.05.2011
Age : 30
Местожителство : Ихтиман

Okay, нов опит :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Okay, нов опит :Р   Okay, нов опит :Р EmptyСъб Юли 09, 2011 9:58 pm

Добре , откъм кандидатура я докарваш , но героя ти е прекалено pvp облечен. Мисля , че трябва да направиш нещо по въпроса , но да чуем мнението на някой по-висш Smile
Върнете се в началото Go down
Sadeye
Admin
Sadeye


Брой мнения : 116
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Бургас

Okay, нов опит :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Okay, нов опит :Р   Okay, нов опит :Р EmptyСъб Юли 09, 2011 11:08 pm

Единствено мога да коментирам итемите по теб, които се виждат и са ясни - ПВП-то не е приемливо поне за нашия гилд, а минимумът ПВЕ е 5700 ГС. Според тези критерии не се получават сметките, но за способността ти дали си владееш героя, могат да кажат само роуговете ни.
Върнете се в началото Go down
https://cadguild.forum.st
Heavenhell
Bot
Heavenhell


Брой мнения : 23
Join date : 30.05.2011
Age : 30
Местожителство : Ихтиман

Okay, нов опит :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Okay, нов опит :Р   Okay, нов опит :Р EmptyСъб Юли 09, 2011 11:25 pm

Като за начало поне да си ресне талантите , защото и двата са PvP настроени и това "Assassination за PVE" , което е написано , въобще не е така!! Ясно ми е , че с този гиър няма да направи добър дпс , дори да си владее героя. Не знам какво да правим , може да те пробваме на някой райд , ама тия PvP итеми са ми като трън в очите..
Върнете се в началото Go down
dredy




Брой мнения : 3
Join date : 09.07.2011

Okay, нов опит :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Okay, нов опит :Р   Okay, нов опит :Р EmptyНед Юли 10, 2011 5:14 am

Нали това ви казвам... Играя от 2-3 седмици тук и нямам възможност да правя свястни RDF-та поне. Затова играя PVP ... Просто харесвам играта : ) А и никъде не забелязах да изисквате минимум GS в правилата. Пък за талантите- естествено, че и двата ще са PVP спец... След като няма с кого да правя PVE, какви други да са? : ) Разбирам защо не харесвате гиъра ми, ама няма какво друго да направя по въпроса. Дори да откажете, не е проблем. Разбирам ви напълно. : )
Върнете се в началото Go down
Jestia
Bot
Jestia


Брой мнения : 21
Join date : 03.07.2011

Okay, нов опит :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Okay, нов опит :Р   Okay, нов опит :Р EmptyНед Юли 10, 2011 9:09 am

Heavenhell не съм сагласен с тебе че асасинейшън не става за ПвЕ : )). Дори 1 таргет е доста по-добро от комбат, но неговия/нейния билд наистина е ПвП : ))
Върнете се в началото Go down
Nightenrage
Bot
Nightenrage


Брой мнения : 29
Join date : 30.05.2011
Age : 31
Местожителство : varna

Okay, нов опит :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Okay, нов опит :Р   Okay, нов опит :Р EmptyНед Юли 10, 2011 9:57 am

от мен не ние не се занимаваме с обличането на радом играчи .........щото много често ги обличаме, стават 6к гс и лефкат!!!!!!! събери GEAR и опитай пак! ние дори имаме граница за алт герой - 5500 ПВЕ +
Върнете се в началото Go down
Ultrass_92
Member



Брой мнения : 62
Join date : 31.05.2011

Okay, нов опит :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Okay, нов опит :Р   Okay, нов опит :Р EmptyНед Юли 10, 2011 10:17 am

НЕ ! КАК НЕ МОЖА ПЪРВИЯ ПЪТ ДА ВИДИШ ПРАВИЛАТА ПАК СЕГА ГИ ВИДЯ ? ТАКИВА ИГРАЧИ НЕ НИ ТРЯБВАТ
Върнете се в началото Go down
Sadeye
Admin
Sadeye


Брой мнения : 116
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Бургас

Okay, нов опит :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Okay, нов опит :Р   Okay, нов опит :Р EmptyНед Юли 10, 2011 10:45 am

Ясна работата. Не се сърди, просто с ИЦЦ в сървъра се завишиха критериите за героите. При добро желание, с рандом райдове, можеш да се пооблечеш и отново да се срещнем, но няма да е сега. Успех.
Върнете се в началото Go down
https://cadguild.forum.st
Sponsored content





Okay, нов опит :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Okay, нов опит :Р   Okay, нов опит :Р Empty

Върнете се в началото Go down
 
Okay, нов опит :Р
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
CaD new era :: Become CaD :: Rogue-
Идете на: