CaD new era
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CaD new era

BRAVE CHAOS AND DESTRUCTION'S WARRIORS PRESENT:
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Nightenrage спира WOW

Go down 
+4
Heavenhell
Jupiterr
Doomshroom
Nightenrage
8 posters
АвторСъобщение
Nightenrage
Bot
Nightenrage


Брой мнения : 29
Join date : 30.05.2011
Age : 31
Местожителство : varna

Nightenrage спира WOW Empty
ПисанеЗаглавие: Nightenrage спира WOW   Nightenrage спира WOW EmptyПет Юли 15, 2011 7:58 pm

Здравейте маумуни : )
Спирал WOW и не мисля ,че пак ще почна тази игра. изтрих си героите и пратих всичко на най-близките си хора! Doomshroom,Jupiter и Еxpres . надявам се ,че ще ме извините ако съм ви нагрубил и т.н ...харесвам ви всички и ако съм направил подобно нещо то е защото съм бил ядосан или просто кофти ден Smile Имал съм невероятни моменти с всеки 1 от вас!!!ще ми липсват райдовете и караниците в TS както и гласа на JAST
Горд съм че бях част от гилда , от най-големия и як гилд !!! Мисля ,че постигнах всичко в тази игра и сега ще се отдам на живота тъйкато WOWa заемаше голяма част от моето ежедневие и просто сега е момента да спра.Искам да бъдете единни и когато има райд да ходите а не да се скатайвате Very Happy Спирам играта заради баща си Smile семейни проблеми да кажем . всеки който ме познава знае че родителите ми не са от най -яките и просто в един момент ти писва от всичко и от всеки и се чувстваш празен и стъпкан ..пък и сега имам приятелка и трябва да и отделям внимание а като знам ,че имам wow на десктопа ще е почти непосилна задача Laughing
поне ще спра да ви измъчвам по райдовете :Д особено с друида винаги 1ви по heal :Д (почти) Laughing


Поздрави Nightenrage,Drufen,Italianec
Върнете се в началото Go down
Doomshroom
Member
Doomshroom


Брой мнения : 70
Join date : 30.05.2011
Age : 29
Местожителство : Варнево

Nightenrage спира WOW Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightenrage спира WOW   Nightenrage спира WOW EmptyПет Юли 15, 2011 8:01 pm

Чал Цеци <3 . Реал лайф фтв
Върнете се в началото Go down
Jupiterr




Брой мнения : 1
Join date : 15.07.2011

Nightenrage спира WOW Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightenrage спира WOW   Nightenrage спира WOW EmptyПет Юли 15, 2011 8:28 pm

ЦЕЦО КУЛАТА НАЙ-ГОЛЕМИЯ!Едно голямо ЧАО от манекена.Ще липсваш много! Crying or Very sad Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Heavenhell
Bot
Heavenhell


Брой мнения : 23
Join date : 30.05.2011
Age : 30
Местожителство : Ихтиман

Nightenrage спира WOW Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightenrage спира WOW   Nightenrage спира WOW EmptyПет Юли 15, 2011 9:01 pm

Приятна "игра" извън wow Цецко , успех с мацката Smile
Върнете се в началото Go down
Ultrass_92
Member



Брой мнения : 62
Join date : 31.05.2011

Nightenrage спира WOW Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightenrage спира WOW   Nightenrage спира WOW EmptyПет Юли 15, 2011 10:40 pm

пу... 1 сериозен и "умещ" играч по-малко...... никак не се радвам че спираш да играеш! Разбира се че реалното е на 1во място но направи като мен WOW на минимум real МАКС! Лято е всеки му писва да играе има доста други неща които могат да се вършат ... и все пак дойде времето да ти кажа ЧАО ! Много успехи в живота и да заздравиш връзката със семейството което е най-важно в днешно време.... Sad Sad
Върнете се в началото Go down
Thars
Bot
Thars


Брой мнения : 33
Join date : 05.06.2011
Age : 39

Nightenrage спира WOW Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightenrage спира WOW   Nightenrage спира WOW EmptyСъб Юли 16, 2011 6:59 am

Няма чао, щеш не щеш, пак ще се върнеш Very Happy Въпрос на време е.




П.С.: Оправете името на раздела на Gossips, нe Gosspis.
Върнете се в началото Go down
Influenza
Member
Influenza


Брой мнения : 77
Join date : 30.05.2011
Age : 36
Местожителство : Пловдив

Nightenrage спира WOW Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightenrage спира WOW   Nightenrage спира WOW EmptyСъб Юли 16, 2011 9:53 am

Sad ... тези моменти винаги ме натъжават... чао и от мен дано всичко ти върви по вода ... навестявай ни от време на време във форума : ) винаги ще си останеш част от гилда .
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/?ref=home
Nightenrage
Bot
Nightenrage


Брой мнения : 29
Join date : 30.05.2011
Age : 31
Местожителство : varna

Nightenrage спира WOW Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightenrage спира WOW   Nightenrage спира WOW EmptyСъб Юли 16, 2011 10:20 am

благодаря ви Exclamation bounce вчера и не мен ми беше тъпичко ,все пак 2 години съм бил в този гилд
Върнете се в началото Go down
Sadeye
Admin
Sadeye


Брой мнения : 116
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Бургас

Nightenrage спира WOW Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightenrage спира WOW   Nightenrage спира WOW EmptyСъб Юли 16, 2011 11:48 am

Nightenrage написа:
благодаря ви Exclamation bounce вчера и не мен ми беше тъпичко ,все пак 2 години съм бил в този гилд

"Бил"? Какво значи? Ти си в този гилд Smile и както говорихме днес, въпрос на време да щракаш пак клавиатурата, редом до нас.
Сега гледай другото Very Happy , пак слагаш листенца някой ден. Всичко хубаво изживей сега!
Върнете се в началото Go down
https://cadguild.forum.st
Sponsored content





Nightenrage спира WOW Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightenrage спира WOW   Nightenrage спира WOW Empty

Върнете се в началото Go down
 
Nightenrage спира WOW
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
CaD new era :: CaD :: Gosspis-
Идете на: