CaD new era
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CaD new era

BRAVE CHAOS AND DESTRUCTION'S WARRIORS PRESENT:
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Burgus - Holy Priest Кандидатура.

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Burgus

Burgus


Брой мнения : 8
Join date : 02.08.2011
Age : 38
Местожителство : Burgas

Burgus - Holy Priest Кандидатура. Empty
ПисанеЗаглавие: Burgus - Holy Priest Кандидатура.   Burgus - Holy Priest Кандидатура. EmptyВто Авг 02, 2011 5:36 am

1: Име на героя, клас и специалността с която кандидатствате.
Burgus - Priest - Holy
2: На колко години сте, от къде сте и вашето име?
Казвам се Симеон Йорданов и съм на 25 години от Бургас.
3: Защо избрахте CaD, от кой предишен гилд идвате?
Сега в момента съм в Mrysni kychki, но съм влезнал временно там колкото да не седя без гилд, понеже има хора които прекаляват с инвийта. Избрах гилда покрай един познат "Bereal". От това, което той ми разказа бях удивен от сериозното отношение към райдовете.
4: Played time с този герой.
24 дена и 3 часа, инъче имам опит от версия 1.3 на играта WoW( В многообразни сървъри, както и в оригиналния Blizzard).
5: Имате ли алт герои? Ако да - кои са: Не
Герой - Специализация

6: Професии, Gear Score (GS) и имате ли Off Gear - какви са те?
Insctipting(450-full), Herbalisum(450) --- Holy Gear: 5.8k gs, Off Gear PVP 5.5k gs
7: Какво значи за вас "ще има гилд райд"?(подготовка)?
Това значи 20-тина минути преди това да си си взел реагенти и всичко необходимо за райда, което би възпрепятствало провеждането му.
8: Колко са важни за Вас, итемите от инстанциите?
По принцип никога не ми е пукало.. аз играя тази игра за да разпускам малко от ежедневието си.
9: Колко пъти на седмица може да посещавате Guild Raid?
Минимум 1. Имам си ангажименти и това е малко относителен въпрос и отговор.
10: Знаете ли какво е TS(team speak) и позлвате ли тази програма (за нас е важно, само така комуникирме по време на ГР)?
Да, имам го инсталиран на компютъра.
11: В напрегната ситуация по време на гилд райд или спор в гилда, можете ли да запазите самообладание? (имаме ярки личности в гилда и отговорът ви ние важен Smile )
Мога да запазя самообладание, но ако атаките срещу мене продължат няма да си премълча. (Старая се да бъда максимално честен.. Всеки си има самоуважение).
12: Добре ще е да сложите и линк към арморито или скрийн на героя ви, със статусите на главната специалност.
http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Burgus
Върнете се в началото Go down
Sadeye
Admin
Sadeye


Брой мнения : 116
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Бургас

Burgus - Holy Priest Кандидатура. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burgus - Holy Priest Кандидатура.   Burgus - Holy Priest Кандидатура. EmptyВто Авг 02, 2011 6:57 am

Привет. Поправих ти линк-а за арморито, тъй като не беше ясен.
1. Много добре естетично написана кандидатура- казвам, защото виждам старание, което надявам се би се пренесло и в играта.
2. 3 Wrathful итема??? - ПвЕ е играта, която търсим - дори и по-нисък левел, нека са ПвЕ, гилдът ще ти помогне за набавянето им. Преодолими са ако дойдеш при нас на прима виста, но държа да се стремиш да ги смениш с адекватни на тези, които държим.
3. Днес ще имаме няколко 25ци, ще те поканя да ни се представиш Smile. Следа това, отговорът ще е почти ясен Smile.
4. По върпос №9 - 1 път почти не ни устройва, защото сме 80+ човека и има повече от райдове, а редовността е тази, на която държим. Така че тук трябва още да прецениш дали си струва или не. Няма смисъл да се виждаме веднъж на 1-2 седмици, ако има друг/а, който би бил на разположение по-често. Вярно, игра е, но пък затова е гилдът, за редовност и някакво по-сериозно и отговорно отношение.
5. Офф-топик - възрастта ми е около твоята, но това не ми пречи да съм ОН доста често, да излизам и да си върша и друга работа.

Върнете се в началото Go down
https://cadguild.forum.st
Ultrass_92
Member



Брой мнения : 62
Join date : 31.05.2011

Burgus - Holy Priest Кандидатура. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burgus - Holy Priest Кандидатура.   Burgus - Holy Priest Кандидатура. EmptyВто Авг 02, 2011 7:04 am

Като цяло евала на пичовете от некрото! По темата аз съм за но наистина 1 път минимум за нищо не става... не ни трябват само бройки
Върнете се в началото Go down
Bereal

Bereal


Брой мнения : 9
Join date : 29.07.2011
Age : 32
Местожителство : In u're Dreamz... xD

Burgus - Holy Priest Кандидатура. Empty
ПисанеЗаглавие: rlz   Burgus - Holy Priest Кандидатура. EmptyВто Авг 02, 2011 7:16 am

Дано се представи добре на райда, Burgus е голям пич Smile
Върнете се в началото Go down
Influenza
Member
Influenza


Брой мнения : 77
Join date : 30.05.2011
Age : 36
Местожителство : Пловдив

Burgus - Holy Priest Кандидатура. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burgus - Holy Priest Кандидатура.   Burgus - Holy Priest Кандидатура. EmptyВто Авг 02, 2011 7:46 am

На мен хейста ти ми се вижда малко Smile опитах се да ти отворя талантите в арморито ... но не просперирах много може би ще ги погледна в играта ако нямаш напротив.
Кандидатурата ти е чудесна, и според мен ако можеш да идваш поне на по един от райдовете 25-ци за различните инсове... си 6 -точки... Така или иначе след като си лепнеш ЦД и да искаш няма да можеш да посетиш райд 2 или райд 3 Smile
ДА от мен.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/?ref=home
Burgus

Burgus


Брой мнения : 8
Join date : 02.08.2011
Age : 38
Местожителство : Burgas

Burgus - Holy Priest Кандидатура. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burgus - Holy Priest Кандидатура.   Burgus - Holy Priest Кандидатура. EmptyВто Авг 02, 2011 11:55 am

Здравейте. Радвам се, че получих толкова отговори за толкова кратко време, което ми говори много за гилда. Това именно търсих. Аз съм писал минимум 1 път, което говори само по себе си Smile... все пак не е минимум 0 пъти Smile. По принцип съм сериозен играч и за седмицата си взимам всички 25-ци, а дори и 10-тки. Вметката за 1 път минимум беше сега през летният сезон. Искам да ви уведомя че зимата има 1 месец, в който съм в София, в университета си и няма да мога да играя, но предварително ще бъдете уведомени. Мисля, че без проблем ще мога да дойда на всички райдове , ако бъда оведомен адекватно и на време. Успех! Smile

Послепис: Направих среща с Anti и той ме одобри. Очаквам срещата с още 2 оффицера. Благодаря предварително.
Върнете се в началото Go down
Sadeye
Admin
Sadeye


Брой мнения : 116
Join date : 30.05.2011
Местожителство : Бургас

Burgus - Holy Priest Кандидатура. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burgus - Holy Priest Кандидатура.   Burgus - Holy Priest Кандидатура. EmptyВто Авг 02, 2011 3:52 pm

flower
Върнете се в началото Go down
https://cadguild.forum.st
Sponsored content





Burgus - Holy Priest Кандидатура. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burgus - Holy Priest Кандидатура.   Burgus - Holy Priest Кандидатура. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Burgus - Holy Priest Кандидатура.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  Paladin : Holy PVE
»  Кандидатура на Кeystin
» Кандидатура
» кандидатура
» Кандидатура :)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
CaD new era :: Become CaD :: Priest-
Идете на: